GoodAccess logo
Go back
Zpět
Go back
Zpět

GoodAccess zvítězil v soutěži Ynovate a bude reprezentovat Česko v evropské startupové soutěži

Z 10 nejlepších startupů v České republice zaujal porotu soutěže Ynovate StartUp Challenge nejvíce ústecký GoodAccess. Kromě prvního místa si firma odnáší také vstupenku do evropského finále EU Startup Champions League, které proběhne 11. října 2022.

„Celý tým z GoodAccess si to zaslouží, a ještě jednou jim gratuluji. Ta konkurence byla obrovská a jen uspět zde už je ohromný úspěch! Myslím, že se nám tu v Ústí rýsuje skutečný startup s obrovským potenciálem,“ komentuje hned po vyhlášení Pavel Kováč, manažer mentorského programu Ynovate.

Soutěž Ynovate StartUp Challenge běží pod taktovkou expertního programu Ynovate, jehož součástí jsou organizace jako Lipo.Ink, Jihomoravské inovační centrum (JIC), Technologické inovační centrum (TIC), Středočeské inovační centrum (SIC), Moravskoslezské inovační centrum (MSIC), Inovační centrum Ústeckého kraje (ICUK), RRA Plzeňského kraje a Inovační centrum Olomouckého kraje (ICOK).

“Jdeme ve stopách Avastu a tvoříme skutečně globální produkt v odvětví IT bezpečnosti. Máme na to technologii i tým úžasných lidí, kteří se v GoodAccess sešli. Chtěl bych poděkovat nejen porotě, ale i inovačním centrům ICUK a JIC, která vytváří skvělé podhoubí pro růst firem budoucnosti. První místo v Ynovate StartUp Challenge beru jako další potvrzení, že jdeme správným směrem,” říká Michal Čížek, CEO společnosti GoodAccess.

Původní zprávu si můžete přečíst na stránkách ICUK.

Go back
Zpět