GoodAccess logo
Go back
Zpět
Go back
Zpět

GoodAccess jmenuje nového VP of Sales a spouští partnerský program

Technologická společnost GoodAccess spustila nový partnerský program. Obchodním partnerům nabídne vše potřebné pro vytváření nových příležitostí, generování predikovatelných tržeb a snadnou správu zákazníků prostřednictvím samoobslužného portálu.

GoodAccess pomáhá firmám vytvořit globální virtuální síť a zabezpečit vzdálený přístup k IT ve světě všudypřítomné mobility zaměstnanců, cloudových služeb a práce na dálku. Řešení spadá do jednoho z nejrychleji rostoucích segmentů síťové bezpečnosti známého jako zero-trust network access a v současnosti jej používá na 1000 menších a středních firem ze 120 zemí světa.

V posledních 12 měsících společnost vygenerovala 42% svých tržeb díky novým zákazníkům. Tento trend chce podpořit rozšířením partnerského ekosystému.

“Náš partnerský program vyniká jednoduchostí. Poskytovatelům řízených služeb (Managed Service Providers, MSP), resellerům a affiliate partnerům nabízí škálu obchodních stimulů pro podporu prodeje, atraktivní marže, ochranu obchodních příležitostí a kontrolu nad zákaznickým cyklem,” říká Artur Kane, CMO společnosti GoodAccess. “Navíc nabízí společné marketingové aktivity, rychlé zaškolení partnera do produktu, online produktová školení a další nástroje,” dodává

Luboš Milan jmenován VP of Sales GoodAccess

Nový program byl spuštěn pod vedením Luboše Milana, který s sebou přináší více jak 15 let zkušeností s budováním partnerského kanálu na mezinárodní úrovni. V GoodAccess bude mít na starosti zvyšování dosahu značky, nábor nových partnerů, společné plánování a jejich podporu.

“Partneři jsou klíčoví pro naplnění naší mise zjednodušit firmám ochranu systémů a zaměstnanců připojující se k nim na dálku. Náš partnerský program jim umožňuje automatizovat obchodní procesy spojené s prodejem GoodAccess a dosáhnout nejen rychlého, ale i předvídatelného růstu tržeb, spokojenosti zákazníků a jejich retence,” říká Luboš Milan, VP of Sales společnosti GoodAccess.

Před nástupem do GoodAccess působil Milan jako regionální manažer pro APAC region v Kemp Technologies.

Nativní nabídka pro poskytovatele řízených služeb (MSP)

Partnerský program GoodAccess přirozeně podporuje víceuživatelská prostředí. Poskytovatelům řízených IT služeb umožňuje doplnit jejich portfolio ověřeným cloudovým řešením, vyhnout se časově náročné správě hardwarové infrastruktury a aktivovat zákaznický účet doslova během několika kliknutí.

Zákazníci typicky využívají GoodAccess pro:

  • Bezpečné propojení vzdálených uživatelů, IT systémů, cloudů a poboček prostřednictvím cloudové virtuální privátní sítě s řízením přístupu na bázi zero-trust.
  • Učinění aplikací neviditelných na veřejném internetu a tedy nedetekovatelných pro neautorizované uživatele, útočníky a blokování síťových útoků (funkce IP whitelisting).
  • Snížení bezpečnostních rizik pomocí filtrování DNS a zajištění souladu s předpisy jako GDPR, SOC2 a HIPAA.
  • Šifrování komunikace jakéhokoliv zařízení, které se připojuje do podnikových systémů z nezabezpečených sítí a sítí, které nespadají pod firemní kontrolu.

Více informací o partnerském programu GoodAccess je k dispozici zde.

Go back
Zpět