GoodAccess logo
Go back
Zpět
Go back
Zpět

Přehled oblastí kybernetické bezpečnosti

Kybernetická bezpečnost chrání data vaší společnosti ve virtuálním světě. V dnešní době už ale nestačí jen nainstalovat do  počítače antivirový program. Pokud vaše firma pracuje s cloudovými a SaaS systémy, musíte chránit i síťové připojení, přes které data přenášíte.

Proč se zabývat kybernetickou bezpečností

1. Ochrana firemních dat

Antivir a silné heslo už dnes nestačí k ochraně moderních systémů (SaaS, cloudové služby apod.).

2. Bezpečný přístup k datům z celého světa

Práce z domu a na dálku představuje nové riziko, nemáte totiž kontrolu nad nastavením sítě, přes kterou se vaši zaměstnanci připojí.

3. Ochrana osobních údajů

Existuje spousta nařízení a zákonů o ochraně osobních údajů (například GDPR nebo HIPAA), které musí každá firma dodržovat.

Proč se zabývat kybernetickou bezpečností

Proč se zabývat kybernetickou bezpečností

6 Principů bezpečnosti

GoodAccess kombinuje 6 hlavních principů síťové bezpečnosti do jednoho Saas řešení:

  • Zero Trust Network (ZTN)
  • Bezpečný síťový perimetr (SDP)
  • Silné šifrování síťové komunikace
  • Vícefaktorové ověření na úrovni sítě
  • Správa přístupů a uživatelů (IAM) na úrovni sítě
  • Logování přístupu k systémům na úrovni sítě

Díky těmto principům je GoodAccess to pravé řešení pro vaši síťovou bezpečnost. Zvyšuje navíc i bezpečnost firemních systémů díky funkcím jako řízení přístupů (IAM) nebo vícefaktorové ověření (MFA) na úrovni sítě.

Jak se zabezpečit ve virtuálním světě?

Ideální je zkombinovat dva přístupy – použít jak moderní bezpečnostní technologie, tak vzdělávat své zaměstnance. Nejlepší je se spolehnout na technologii, protože ani sebelepší vzdělávání nemá vždy optimální výsledky.

Neexistuje řešení, které může zaručit 100% bezpečnost vašich dat. Dokonalosti se nicméně můžete přiblížit tímto jednoduchým receptem:

GoodAccess + antivir = nejlepší řešení kybernetické bezpečnosti

Použitím softwaru GoodAccess a antivirového programu docílíte maximální ochrany svých dat ve virtuálním světě. Tato kombinace je jednoduché a efektivní řešení, díky kterému jsou vaše firemní data v bezpečí. Udělejte první krok k bezpečnější budoucnosti a vyzkoušejte GoodAcces na 14 dní zdarma.

Go back
Zpět