GoodAccess logo
Go back
Zpět
Go back
Zpět

Porovnání moderní GoodAccess VPN a staré hardwarové VPN

GoodAccess je SASE produkt, který plně nahrazuje hardwarovou VPN. Porovnáním obou řešení zjistíte, proč si vybrat právě GoodAccess pro vaši cloudovou budoucnost.

Podívejte se, jak GoodAccess řeší obvyklé problémy spojené s používáním hardwarové VPN

S klasickou HW VPN je prakticky nemožné kontrolovat onboarding a outplacement vašich zaměstnanců.

V ovládacím panelu GoodAccess přidáte nebo odeberete uživatele na pár kliknutí. Máte také přehled o přístupových právech všech uživatelů. Ovládací panel se za vás postará i o dodržování GDPR – zaznamenává totiž všechny přístupy k vašim systémům. V přehledném reportu pak vidíte, co, kdy a kde který uživatel dělal.

HW VPN vám práci z domu moc neusnadní, spíš naopak. Zejména když pracujete na více zařízeních (notebook/tablet/mobil) nebo s různými firemními sítěmi.

Zato použití GoodAccess je na každém zařízení snadné a intuitivní. Vaši zaměstnanci můžou klidně pracovat z domu, kavárny nebo pláže. Jejich připojení do všech firemních systémů je vždy bezpečné a šifrované. Díky GoodAccess je práce na dálku zase o něco jednodušší.

Správa hardwarové VPN vyžaduje čas IT expertů, kteří obvykle nejsou dostupní 24 hodin denně.

Pokud hledáte jednoduché a uživatelsky přívětivé řešení, pak je GoodAccess ta správná volba. Každý zaměstnanec si naši aplikaci bez problémů nainstaluje na všechna zařízení (stačí ji stáhnout z AppStore nebo Google Play), a tím šetří čas vašeho IT oddělení. Automatická aktualizace aplikace se pak postará o to, aby každý mohl hned používat všechna nová vylepšení.

Připojení nové pobočky do existující hardwarové VPN sítě je velmi nákladné, a vaše IT oddělení má určitě dost důležitější práce.

GoodAccess bezpečným a šifrovaným tunelem jednoduše propojí všechny vaše firemní pobočky i cloudové sítě. Za pár kliknutí tak získáte bezpečnou a šifrovanou privátní cloudovou síť (Secure Network Perimeter), která propojí privátní sítě vašich poboček, firemní cloudy, externí SaaS systémy, vzdáleně pracující kolegy a IoT zařízení.

Rozhodli jste se přejít z hardwarové VPN? Chcete posunout kyberbezpečnost své firmy? Udělejte první krok k bezpečnější budoucnosti a vyzkoušejte GoodAcces na 14 dní zdarma.

Go back
Zpět