GoodAccess logo

XDENT používá GoodAccess pro bezpečný vzdálený přístup programátorů

Inovativní software pro zubní lékaře

Šanony, nepřehledné dokumentace a karty pacientů jsou minulostí! XDENT je průkopníkem stomatologického softwaru pro zubní ordinace.

XDENT usnadňuje práci tisícům zubních lékařů. Vede online zdravotní dokumentace, automaticky posílá pozvánky, a mimo jiné také sleduje platby a spotřebu materiálu. Údaje 2 miliónů pacientů jsou díky GoodAccess v bezpečí!

"Připojení je s GoodAccess stejně rychlé a stabilní jako v kanceláři. Největší výhodu vidím ve snadné správě uživatelů a systémů."

Jan Svoboda
/
CEO
ve společnosti
XDENT

Problém

Abychom neovlivnili naše klienty, implementují naši vývojáři nové softwarové změny v pozdních hodinách. Samozřejmě nechceme, aby někdo o půlnoci pracoval z kanceláře.

Vzdálený přístup k privátním serverům z home office byl občas oříšek. Ne každý měl vlastní pevnou IP adresu, kterou bychom mohli v systémech povolit.

Řešení

Naštěstí jsme narazili na GoodAccess! Díky němu má všech 10 vývojářů dedikovanou pevnou IP adresu, kterou jen povolíme v systémech. Všichni v týmu teď využíváme bezpečný vzdálený přístup k našim systémům.

V roli majitele je pro mě důležitá snadná správa uživatelů a firemních systémů. V řídícím panelu jednoduše nastavím, kdo má přístup ke kterému serveru.

Například můžu během pár kliknutí nastavit, že Pavel bude mít přístup k serverům A, B a C, ale Tomáš pouze k serverům C a D.

Hlavní výhody

Připojení je s GoodAccess stejně rychlé a stabilní jako v kanceláři. Nedokážu si představit vzdáleně nahrávat velké soubory do databáze jinak než s řešením od GoodAccess.

Za druhou největší výhodu považuji možnost připojit se z jakéhokoliv zařízení. Ať z notebooku nebo mobilu, naši vývojáři mohou monitorovat systémy odkudkoliv.

V neposlední řadě se opět vracím k intuitivnímu řídícímu panelu, díky kterému je celá správa uživatelů a firemních systémů jednoduše hračka!