GoodAccess logo

Akari Software používá GoodAccess pro vzdálený přístup zaměstnanců ze 14 časových pásem

Moderní a kvalitní
univerzitní vzdělání

Akari software je jedničkou na trhu ve vývoji softwaru pro tvorbu a správu univerzitních vzdělávacích osnov na míru. Napříč 7 zeměmi a 14 různými časovými pásmy.

Vysokoškolské vzdělání je přínosné jen v případě, kdy se opírá o perfektní vzdělávací plán. Akari pomáhá univerzitám připravit studenty na kariéru. Vhodné předměty, metody a pořadí výuky jsou klíčem k efektivnímu vzdělání.

"Za GoodAccess bych dal ruku do ohně. Je to velmi bezpečné a uživatelsky přívětivé řešení za bezkonkurenční cenu."

Patric Hegarty
/
Produktový ředitel
ve společnosti
Akari Software

Problém

Akari Software byl dříve instalovaný na fyzických serverech univerzit. Bohužel to znesnadňovalo správu. Když se vyskytl problém, bylo vždy složité rozpoznat, kde se stala chyba.

Časem jsme rozšířili infrastrukturu i náš tým a potřebovali jsme cloudové servery. V roce 2013 jsme začali používat AWS k hostování naší infrastruktury. Hledali jsme jednoduché ale bezpečné řešení vzdáleného přístupu.

Řešení

Službu GoodAccess jsme vybrali díky silnému šifrování, které jsme potřebovali ke splnění požadavků o ochraně údajů. Nám i našim zákazníkům to dodává pocit bezpečí!

Nastavení bylo překvapivě snadné. Náš tým ve 14 časových pásmech začal během chvilky používat GoodAccess. Pracujeme stejně efektivně jako když sedíme v kanceláři. GoodAccess byl i skvělý pro home office v době COVID-19.

Správa uživatelů a přístupových práv do systémů je snazší než jsme čekali. Během pár minut nastavíte přístupy zaměstnancům k jednotlivým systémům. Bez starostí navíc!

Hlavní výhody

Používání i nastavení GoodAccess je opravdu snadné. Získali jsme přístupovou bránu s 1 pevnou IP adresou. Už nemusíme povolovat každou IP adresu zvlášť.

I přesto máme možnost snadno nastavit, kdo má přístup ke kterému serveru. K dispozici máme také přístupové logy. Uživatele nesledujeme, ale možnost podívat se, v případě krizové situace, do historie připojení nám dává klid na duši.

Bonus zabezpečení s GoodAccess je bezkonkurenční cena! Nenašli jsme žádné jiné řešení za tak atraktivní cenu.